روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شبی که نکونام بازوبند آبی را بوسید!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شبی که نکونام بازوبند آبی را بوسید!

یازده سال پیش در روزی تیم ملی ور ورزشگاه آزادی از سد لبنان گذشت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران تحت هدایت کارلوس کی روش در راه صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ کار سختی در پیش داشت. چرا که برای راهیابی به برزیل نیازمند کسب سه برد از سه دیدار مقابل قطر، لبنان و کره جنوبی بود. ایران در اولین دیدار سخت خود در قطر با نتیجه یک بر صفر از سد عنابی پوشان گذشت تا با روحیه مضاعف آماده دومین دیدار در آزادی مقابل لبنان شود.دیداری که یازده سال پیش در همچین روزی برگزار شد و در پایان یکی از معدود بردهای پرگل ایران تحت هدایت کارلوس کی روش رقم خورد.شاگردان کی روش در آن دیدار از همان ابتدا کار را تهاجمی آغاز کردند. حملات پردامنه ایران سرانجام در سی و هشتمین دقیقه جواب داد و محمدرضا خلعتبری دروازه لبنانی ها را گشود.در حالی که دوتیم آماده پایان نیمه اول می شدند، جواد نکونام روی ارسال خسرو حیدری با یک ضربه سر مهارنشدنی گل دوم را وارد دروازه لبنان کرد.بلافاصله بعد از سوت شروع دیدار در نیمه دوم، رضا قوچان نژاد با یک حرکت انفرادی زیبا دروازه حریف را برای سومین بار باز کرد. بازی بعد از این گل نسبتا آرام و کم موقعیت دنبال می شد تا اینکه در هشتاد و ششمین دقیقه، شوت فنی و زیبای جواد نکونام از پشت محوطه جریمه به تور دروازه لبنانی ها نشست تا این تیم در آزادی چهارتایی شود.نکونام بعد از این گل یکی از منحصربه فردترین شادی های پس از گلش در تیم ملی را انجام داد. او که در آن مقطع با حواشی زیادی دررابطه با جدایی یا تمدید با استفلال درگیر بود، بعد از این گل بازوبند کاپیتانی آبی رنگ خود را به دست گرفت و بوسید تا علاقه قلبی خود به تیم محبوبش را به این شکل به رخ بکشد.کاپیتان آن روزهای تیم ملی در نهایت قرارداد خود را با استقلال تمدید کرد اما در پایان نیم فصل از استقلال راهی الکویت شد. فصلی که آبی ها آن را در نهایت با رتبه پنجم به پایان رساندند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شبی که نکونام بازوبند آبی را بوسید! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×