روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استفاده بهینه از سکوی قهرمانی استقلال!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استفاده بهینه از سکوی قهرمانی استقلال!

سکوی قهرمانی استقلال در خرم آباد و در جشن قهرمانی خیبر مورد استفاده قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، سازمان لیگ فوتبال در روز آخر مسابقات لیگ برتر دو سکوی قهرمانی برای استقرار در ورزشگاه های پاس قوامین و آزادی تهران تهیه کرده بود تا هرکدام از تیم های استقلال یا پرسپولیس که قهرمان شد، مراسم جشن قهرمانی بدون وقفه انجام شود.با توجه به قهرمانی پرسپولیس و برگزاری جشن قهرمانی در آزادی، سکویی که لوگوی استقلال روی آن بود و در ورزشگاه پاس حضور داشت، بلااستفاده مانده بود.از این رو از سکوی قهرمانی استقلالی ها که استفاده نشده بود، در خرم آباد رونمایی شد. مسئولان سازمان لیگ همان سکو را برای برگزاری جشن قهرمانی خیبر به خرم آباد برده بودند.مسئولان تدارکات سازمان لیگ در بیرون از ورزشگاه تختی خرم آباد لوگوهای استقلال را از روی سکوی قهرمانی کندند و با چسباندن لوگوهای خیبر مراسم جشن قهرمانی را در خرم آباد برگزار کردند.ویدئو: 345200

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استفاده بهینه از سکوی قهرمانی استقلال! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×