روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مذاکره مثبت یک ستاره با تیم استقلال" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مذاکره مثبت یک ستاره با تیم استقلال

آرش رضاوند مذاکرات مثبتی را برای تمدید قراردادش داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که استوری جنجالی آرش رضاوند سبب شده بود تا احتمال جدایی او از تیم فوتبال استقلال مطرح شود اما روز گذشته اتفاق متفاوتی رخ داد و شانس تمدید قرارداد استقلال با این بازیکن افزایش یافته است.رضاوند که پیشنهاد خوبی از یک تیم مدعی هم داشته، باتوجه به علاقه جواد نکونام، در لیست تمدیدی باشگاه استقلال قرار دارد و مدیران آبی تلاش می‍ کنند تا هرچه زودتر او را پای میز مذاکره بنشانند و کارش را به سرانجام برسانند.این هافبک 30 ساله 150 بازی برای تیم استقلال انجام داده و جزء بازیکنان ثابت این تیم در فصول گذشته محسوب می شود و حالا در صورت تمدید قرارداد در تمرینات تیم فوتبال استقلال هم حضور خواهد یافت.پیش از این گفته می شد که طرفین اختلافات مالی شدیدی با یکدیگر دارند اما حالا توافق اولیه برای تمدید قرارداد آرش رضاوند انجام شده است و ممکن است تمدید قرارداد هم در روزهای آینده انجام شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مذاکره مثبت یک ستاره با تیم استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×