روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تمجید بی‌سابقه استراماچونی از طارمی!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمجید بی‌سابقه استراماچونی از طارمی!

آندره آ استراماچونی سرمربی سابق اینتر در گفتگویی به تمجید از مهدی طارمی پرداخته و اعتقاد دارد که او می تواند گزینه ای ایده آل برای خط حمله تیم سیمونه اینزاگی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی روز گذشته وارد میلان شد تا روز جمعه تست های پزشکی را پشت سر بگذارد و قراردادش را رسما با نراتزوری به امضا برساند. مهاجم ایرانی در فرودگاه مورد استقبال نمایندگان اینتر قرار گرفت و راهی هتل محل اقامتش شد و حالا همه چیز مهیای امضا قرارداد این بازیکن با قهرمان ایتالیا است.روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در شماره امروز خود به سراغ آندره آ استراماچونی، سرمربی سابق اینتر و استقلال رفته تا نظر او را درخصوص وضعیت طارمی جویا شود.گاتزتا نوشته است:مهدی طارمی اولین ایرانی تاریخ اینتر خواهد بود. برای پیش بینی آینده او، از آندره آ استراماچونی، اولین ایتالیایی و همچنین سرمربی سابق اینتر و مفسر کنونی شبکه RAI، که در ایران مربیگری کرده، کمک گرفتیم.* استراماچونی برای ما بگو، طارمی برای ایران چه معنایی دارد؟داستان فوتبالی طارمی از ایران آغاز شد. او در تیم شهرش، ایرانجوان در منطقه جنوب غربی بوشهر به شهرت رسید. او در ۲۲ سالگی به پرسپولیس، یکی از معروف ترین باشگاه های آسیا، پیوست و در آنجا با زدن بیش از ۵۰ گل در سه فصل، توجهات قطر و شیخ جاسم آل ثانی، رئیس سابق من، را جلب کرد.* طارمی برای الغرافه، تیمی که بعداً توسط تو مربیگری شد، بازی کرده است.دقیقاً همینطور است. در الغرافه، به لطف همکاری با اسنایدر، طارمی فصل فوق العاده ای داشت و به ریو آوه پیوست. در ادامه و پس از تنها یک فصل، به پورتو رفت. یک صعود مداوم، با زدن تقریباً یک گل در هر دو بازی برای تیم ملی ایران.* او چطور با شرایط اینتر هماهنگ خواهد شد؟بازیکنان ایرانی معمولاً شخصیت بسیار قوی ای دارند و او تا به حال نشان داده که توانایی های بالایی در تطبیق پذیری دارد. من هرگز مربی طارمی نبوده ام اما او را خوب می شناسم. او یک کارگر سخت کوش است و همیشه در رختکن ها نگرش مثبتی داشته است. یادم هست که وقتی تازه به پورتو رسیده بود، در اولین بازی ها نیمکت نشین مارگا بود. اما با عملکرد و گل هایش، کونسیسائو را متقاعد کرد که حتی سیستم تیم را از ۴-۳-۳ به ۴-۴-۲ تغییر دهد.* لائوتارو گفته: «طارمی یک مهاجم بزرگ، بسیار فنی و با سبک بازی متفاوت است. او به ما کمک زیادی خواهد کرد تا تیم را به جلو ببریم.»کاملاً با نظر او موافقم، به ویژه به یک دلیل: طارمی متخصصی بزرگ در بازی با دو مهاجم است، مهاجمانی که برای یکدیگر بازی می کنند. او همیشه این کار را انجام داده، با مارگا و اوانیلسون در پورتو و با سردار آزمون در تیم ملی ایران. او این کار را در اینتر هم خواهد کرد. فصل شلوغی پیش رو داریم و او باید بتواند با هر هم تیمی ای هماهنگ شود، حتی در حین بازی.* فکر می کنید در آگوست یک بازیکن هماهنگ با اینتر خواهیم دید؟بله. لائوتارو و تورام در تیم ملی بودند و اینزاگی می تواند در پیش فصل با تمرکز کامل، طارمی را آماده کند.* آیا او سطح اینتر را در لیگ قهرمانان بالا خواهد برد؟او باتجربه است و زیاد گل می زند. محوطه جریمه را پر می کند و بازیکن کاملی است. او توانایی بازی ترکیبی با هم تیمی هایش را دارد، در بازی هوایی مهارت دارد و از نظر فیزیکی قوی است.* آیا اینزاگی یک بازیکن اصلی دیگر خواهد داشت؟طارمی جایگزین خوبی برای زوج حمله لائوتارو - تورام خواهد بود که به تازگی سری آ را تسخیر کرده اند. ماروتا و آسیلیو یک معامله بسیار مهم انجام داده اند، به خصوص اینکه بدون هزینه بوده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمجید بی‌سابقه استراماچونی از طارمی! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×