روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سرمربی شارلوا جذب حسین‌زاده را تأیید کرد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرمربی شارلوا جذب حسین‌زاده را تأیید کرد

سرمربی شارلوا در یک نشست خبری، جذب امیرحسین حسین زاده وینگر سابق استقلال را تأیید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بدون شک می توان امیرحسین حسین زاده را پدیده استقلال در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر قلمداد کرد. بازیکنی که توانست با حضور در سایپا نظر فرهاد مجیدی را به خود جلب کرده و در اکثر بازی های آبی پوشان به عنوان مهره ای ثابت به میدان برود و اتفاقا امتیازات فراوانی را نیز برای استقلال کسب کرد.در پایان فصل گذشته، حسین زاده با فعالسازی بند فسخ قراردادش با استقلال از این تیم جدا شد و دو روز پیش نیز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به صورت رسمی از هواداران آبی پوش خداحافظی کرد تا راهی فوتبال بلژیک شود.رقابت های لیگ بلژیک از امروز آغاز می شود و شارلوا در هفته نخست این رقابت ها به مصاف اوپن می رود. سرمربی گورخرها در نشست خبری پیش از بازی امروز جذب امیرحسین حسین زاده را تأیید کرد.ادوارد استیل در این کنفرانس خبری درباره احتمال جذب دو بازیکن به نام های نذیر بنبو علی و امیرحسین حسین زاده گفت: توافقات اصولی با هر دو بازیکن وجود دارد. من قبلاً با آنها تماس داشته ام. اکنون تست های پزشکی و فیزیکی نهایی باید انجام شود. پس از انجام این تست ها و در صورت مثبت بودن جواب آزمایشات، در ساعات یا روزهای آینده این دو انتقال باید نهایی شود.بدین ترتیب امیرحسین حسین زاده به سومین بازیکن استقلال تبدیل می شود که با انتقالی مستقیم از جمع آبی ها جدا شده و راهی شارلوا می شود. پس از کاوه رضایی و امید نورافکن، حالا حسین زاده نیز راهی شارلوا می شود تا در کنار علی قلی زاده و یونس دلفی به پنجمین بازیکن ایرانی سال های اخیر این تیم بلژیکی تبدیل شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرمربی شارلوا جذب حسین‌زاده را تأیید کرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×