روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر در صفحه ی 230

مس حریفی ناشناخته و خطرناک است/ استقلال مدیر مقتدر می‌خواهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه استقلال به مدیری مقتدر نیاز دارد؛ مدیری که بتواند اعتبار را به این تیم بازگرداند و برای تامین هزینه ها دستش به سوی دیگران دراز نباشد.

مس حریفی ناشناخته و خطرناکی است/ استقلال مدیر مقتدر می‌خواهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه استقلال به مدیری مقتدر نیاز دارد؛ مدیری که بتواند اعتبار را به این تیم بازگرداند و برای تامین هزینه ها دستش به سوی دیگران دراز نباشد.

قلعه نویی لیگ را با سپاهان آغاز می‌کند/استقلال مقابل یک تازه وارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دومین روز از هفته اول رقابت های لیگ برتر امروز با انجام سه بازی پیگیری می شود که در حساس ترین دیدار استقلال از مس رفسنجان پذیرایی می کند.

وکیل «شفر» پرداخت پول از سوی باشگاه استقلال را تایید کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه استقلال امروز ابتدا در خصوص پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه اطلاعیه ای صادر و از وکیل وینفردشفر به شدت انتقاد کرد.در این اطلاعیه آمده بود: «بعد از اینکه وکیل وینفردشفر حاضر نشد تاییدیه واریز پول باشگاه استقلال بابت طلب شفر را اعلام کند تا پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال قبل از آغاز لیگ بیستم باز شود، باشگاه استقلال امروز نامه ای رسمی به فیفا ارسال کرد و تمامی مستندات و مدارک واریز پول به حسابی که شفر اعلام کرده بود را پیوست نامه کرد تا فیفا بعد از بررسی اعلام ر...

امروز به فیفا نامه زدیم/ وکیل «وینفرد شفر» عقده‌گشایی می‌کند! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه استقلال در خصوص پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه اطلاعیه ای صادر کرد.در این اطلاعیه آمده است: «بعد از اینکه وکیل وینفردشفر حاضر نشد تاییدیه واریز پول باشگاه استقلال بابت طلب شفر را اعلام کند تا پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال قبل از آغاز لیگ بیستم باز شود، باشگاه استقلال امروز نامه ای رسمی به فیفا ارسال کرد و تمامی مستندات و مدارک واریز پول به حسابی که شفر اعلام کرده بود را پیوست نامه کرد تا فیفا بعد از بررسی اعلام رای نماید.باشگاه استقلال با مستنداتی که دارد، ک...

بازی با مس رفسنجان آسان نیست/نمیتوانیم از نفرات جدید استفاده کنیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تیمش کار سختی در بازی با مس رفسنجان در پیش دارد، گفت: اگر تا فردا محرومیت استقلال رفع شود می توانیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم.

بازی با مس رفسنجان آسان نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی تیم های فوتبال استقلال تهران و مس رفسنجان حاضر شد و ضمن تشریح شرایط تیمش، به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.فکری گفت: برای تیم استقلال هیچ مسابقه ای آسان نیست. همه تیم هایی که برابر استقلال بازی می کنند با انگیزه هستند. همان انگیزه برای ما مشکل ساز می شود. مس رفسنجان یکی از تیم هایی بوده که با اقتدار به لیگ برتر صعود کرده است و حقش هم صعود بوده است. شناخت خوبی از این تیم دارم و بازیکنان توانمندی دارند. این طور نیست که بگوییم قرعه خوبی برای اس...

کاش هواداران استقلال در ورزشگاه بودند/ پاسدار زحمات فصل قبل هستیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از بازی استقلال با مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر درباره اینکه تقابل با این تیم در اولین بازی خوب است یا بد، گفت: بنده به این بازی به چشم خیر نگاه می کنم. بعضی مواقع این اتفاق برای برخی تیم ها خوب است و برای بعضی ها بد. ما قسمت خوبش را برای خودمان بر می داریم. خوشحالیم با تیم پرطرفدار و قابل احترامی بازی داریم.وی افزود: برای تیم ما از این جهت خوب است که از هفته اول هیجان و عطش مسابقات را درک می کنیم و می شکنیم. فکر می کنم قرعه در یک فصل مهم است...

انگیزه‌های مس مقابل استقلال زیاد است/ «پنجره» کار فکری را سخت کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه آبی پوشان دیدار سختی را در هفته اول انجام خواهند داد، گفت: انگیزه های مس برای دیدار برابر استقلال بالاست.

سرمربی پاسخگوی تصمیماتش است/ برای قضاوت استقلال باید صبر کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هافبک سابق استقلال با بیان اینکه تصمیم گیرنده نهایی در مورد رفتن یا آمدن یک بازیکن، سرمربی تیم است گفت: او در این مورد باید پاسخگو باشد.

پنجره‌های همچنان بسته استقلال و تردید فکری برای انتخاب ترکیب - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

در حالی که فرصت کمی به آغاز فصل جدید فوتبال باقی است، هنوز پنجره های استقلال بسته است تا فکری برای انتخاب ترکیب تیمش در هفته اول تردید داشته باشد.

حریفان ناشناخته خطرناک‌تر هستند/ باید به سرمربی استقلال زمان داد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مهاجم سابق استقلال با بیان اینکه تیم ها در هفته اول یکدیگر را نمی شناسند، گفت: حریفان ناشناخته خطرناک هستند و باید مراقب بازی آنها باشیم.

محمود فکری و محمد نادری بر مزار پورحیدری فاتحه خواندند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امروز ۱۴ آبان ۹۹ چهارمین سالگرد درگذشت زنده یاد منصور پورحیدری، سرمربی فقید تیم استقلال بود و به همین مناسبت خیلی از اهالی فوتبال یاد این اسطوره آبی ها را زنده کردند.بعد از ظهر امروز محمود فکری سرمربی به همراه محمد نادری بازیکن جدید تیم استقلال بر مزار زنده یاد پورحیدری حضور یافتند و در کنار خانواده وی و تعدادی از علاقمندان به استقلال، با قرائت فاتحه ای یاد وی را گرامی داشتند.

ورزشگاه آزادی برای دیدار استقلال - مس ضدعفونی شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، همزمان با آغاز بیستمین دوباره رقابت های لیگ برتر فوتبال و برگزاری دیدار تیم های استقلال و مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی، صبح امروز چهارشنبه ۱۴ آبانماه، قسمت های مختلف این ورزشگاه شامل: اتاق ناظران، داوران، رختکن تیم ها، جایگاه خبرنگاران، جایگاه های cip و vip و همینطور نیمکت های ذخیره به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با مواد ضدعفونی شست و شو و پلمپ گردید تا مشکلی از این نظر برای بازیکنان و عوامل اجرایی پیش نیاید.لازم به ذکر است که فرایند ضد ع...

رکوردهایی که می‌توانند شکسته شوند/ استقلال و پرسپولیس در تعقیب هم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دو تیم استقلال و پرسپولیس که پرطرفدارترین تیم های فوتبال ایران هستند در 19 دوره گذشته لیگ برتر رکوردهایی را به خود اختصاص داده اند که ممکن است در لیگ بیستم برخی از آنها شکسته شود.

پیام سرپرست استقلال به مناسبت چهارمین سالگرد درگذشت پورحیدری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهرو به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال به مناسبت چهارمین سالروز درگذشت مرحوم منصور پورحیدری پیامی را منتشر کرد که به شرح زیر است:امانتی که امروز به دست من و همکارانم در باشگاه استقلال رسیده، حاصل تلاش های پیشکسوتان و هواداران استقلال است و در این میان نقش پررنگ مرحوم پورحیدری قابل انکار نیست. کلمه پدر استقلال الحق که شایسته این مرد بزرگ است و مطمئناً حفظ این امانت و مسئولیت خطیر محول شده به بنده، کاری است دشوار که تنها با حمایت هواداران استقلال...

حریفان ناشناخته خطرناک‌تر هستند/ به فکری باید زمان بدهیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مهاجم سابق استقلال با بیان اینکه تیم ها در هفته اول یکدیگر را نمی شناسند، گفت: حریفان ناشناخته خطرناک هستند و باید مراقب بازی آنها باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر در صفحه ی 230

اخبار گوناگون

× ×