روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر در صفحه ی 231

وزارت ورزش در انتخاب مدیر استقلال دقت کند/پیشکسوتان سکوت نمی‌کنند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت آبی پوشان گفت: تعجیل در انتخاب مدیرعامل استقلال دلیل نمی شود فردی معرفی شود که مورد وثوق پیشکسوتان و هواداران نباشد.

مدافع استقلال رسما به گل گهر پیوست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزای مهر، میلاد زکی پور امروز با عقد قراردادی رسمی به تیم فوتبال گل گهر سیرجان پیوست.زکی پور در چند فصل گذشته در تیم استقلال حضور داشت اما با حضور محمد نادری در این تیم، رضایتنامهاش را از استقلال گرفت و به گل گهر رفت.هدایت تیم گل گهر بر عهده امیر قلعه نویی است.

غیبت داریوش شجاعیان در تمرین امروز استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین ظهر امروز آبی پوشان در زمین مجموعه انقلاب و از ساعت ۱۲:۳۰ برگزار شد.داریوش شجاعیان هافبک آبی ها در تمرین امروز غایب بود.قبل از شروع تمرین، کادر فنی جلسه تاکتیکی را به صورت تئوری با بازیکنان برگزار کرد.این تمرین که شامل کارهای گروهی و تاکتیکی بود پس از ۹۰ دقیقه به پایان رسید و این تیم فردا تمرینات خود را برای دیدار برابر مس رفسنجان ادامه خواهد داد.سیاوش یزدانی مدافع استقلال که گفته می شد دچار مصدومیت شده، امروز در تمرین حاضر بود و در برنامه های تاکتیکی تیمش شرکت کرد.* ...

انتقال رایگان مسلمان به استقلال؟ شرط ما ۵۰۰ میلیون و تیموریان بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن در واکنش به اظهارات اخیر محسن مسلمان بازیکن پیشین این تیم گفت: شرط ما برای انتقال محسن مسلمان گرفتن ۵۰۰ میلیون تومان و آندرانیک تیموریان از استقلال بود.

مس را نباید دست کم گرفت/گلزنی خط حمله استقلال از شنبه شروع می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه هفته اول لیگ همیشه نتایج غیرمنتظره ای رقم می خورد، گفت: تیم مس را نباید دست کم گرفت چرا که این تیم می تواند خطرناک باشد.

واکنش فکری به حضور بازیکن ۲۱میلیاردی در استقلال و اصلاح قراردادها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال استقلال به ادعای حضور بازیکن ۲۱ میلیارد تومانی در این تیم واکنش نشان داد و تاکید کرد که حسین حسینی در استقلال می ماند.

احتمال اضافه شدن مربی جدید به کادر فنی استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، کادر فنی جدید تیم فوتبال استقلال با هدایت محمود فکری نزدیک به یک ماه است که کارش را در این تیم آغاز کرده. با این حال سیروس دین محمدی و علی شیخ الاسلامی در میانه راه و به دلیل مسائل مالی از ادامه کار با محمود فکری منصرف و از استقلال جدا شدند.محمود فکری سرمربی استقلال با اشاره به جدایی این دو مربی، درباره احتمال اضافه شدن نفرات جدید به کادر فنی استقلال گفت: دین محمدی ظاهراً نتوانست با ما ادامه دهد و سایر دوستان را داریم. آقایان عزیزیان و کرامتی به عنوان مربیان دروازه بانان اض...

نقل و انتقالات بدون مربی استقلال در لیگ و نقاط ضعفی که ترمیم شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال که بدون سرمربی در نقل و انتقالات حضور پیدا کرد، با بازیکنانی که جذب کرد توانست تاحدودی نقاط ضعف فصل گذشته اش را ترمیم کند.

پاسخ دو پهلوی سرمربی استقلال به احتمال جذب محسن مسلمان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محسن مسلمان هافبک فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان از این تیم جدا شد و هنوز مقصد بعدی خود را مشخص نکرده است.مسلمان که یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس در زمان برانکو ایوانکوویچ بود، از سوی این مربی کُروات کنار گذاشته شد و سپس عازم ذوب آهن و سپاهان شد.بعد از قطع همکاری سپاهان با مسلمان، گفته می شود این بازیکن مدنظر باشگاه استقلال قرار گرفته است؛ موضوعی که محمود فکری سرمربی استقلال به آن به صورت دو پهلو پاسخ داد.فکری در پاسخ به این سئوال که آیا مسلمان در لیست شما قرار دارد؟ گفت: هنوز...

شکایت ساشا شفر از استقلال در فیفا رد شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، کاظم قیم مدیر بین الملل باشگاه استقلال در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره شکایتساشاشفر از این باشگاه گفت: ساشاشفر طی یک شکایت از باشگاه استقلال خواهان مبلغی در حدود ۱۶۰ هزار دلار شده بود که بعد از دفاعیات خوب باشگاه استقلال و پس از یک سال بررسی این پرونده از سوی فیفا، امروز رای این پرونده صادر شد و فیفا به سود باشگاه استقلال رای داد.وی افزود: طبق حکم فیفا، شکایتساشاشفر از استقلال رد شده و او نمی تواند از استقلال پولی مطالبه کند.

ادامه دعوای مدیران و آتشی که دودش به چشم استقلال می‌رود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با گذشت بیش از یک ماه از برکناری احمد سعادتمند از مدیریت استقلال، به نظر می رسد دعوای مدیر پیشین و مدیران کنونی باشگاه همچنان ادامه دارد.

برخی برای عکس گرفتن به استقلال می‌‎آیند/ جایگاه مدیران اشتباه است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کارشناس فوتبال و مهاجم پیشین آبی پوشان تهران با انتقاد از حضور برخی افراد غیرمتخصص در این باشگاه گفت: متاسفانه برخی افرادی که به استقلال آمده اند دنبال عکس گرفتن با بازیکنان هستند.

رشید مظاهری بازی اول استقلال در لیگ برتر را از دست داد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رشید مظاهری سنگربان جدید و باتجربه آبی پوشان که از تراکتور به این تیم آمد، با شکایت سرخ پوشان تبریز مواجه شد. با اینکه فرایند طی شده این شکایت در نهایت به سود مظاهری بود، اما با اعلام کمیته تعیین وضعیت جهت رسیدگی به پرونده مظاهری، وی بازی اول آبی پوشان را از دست می دهد.با اعلام کاظمی مدیر رسانه ای استقلال، جلسه رسیدگی به پرونده رشید مظاهری در کمیته تعیین وضعیت روز ۱۹ آبان برگزار می شود که این تاریخ دو روز پس از اولین بازی آبی پوشان در لیگ برتر است تا به این ترتیب مظاهر...

محمود فکری: نمی‌دانم چرا دکتر نوروزی قبول نکرد مشکل حل شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص مصاحبه صبح امروز اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: روز گذشته از طریق آقایان نصرالله عبداللهی و نظری جویباری خبردار شدم با آقای دکتر امین نوروزی صحبت شده و قرار است ایشان از روز دوشنبه کادر پزشکی خود را به محل تمرین بفرستد و سوءتفاهم ها هم در فرصت مناسب حل شود.وی افزود: من نیز این موضوع را به آقای خلیل زاده انتقال دادم و گفتم مشکل کادر پزشکی حل شده و قرار است دکتر نوروزی برگردد. رئیس هیئت مدیره باشگاه هم صبح ا...

بازگشت «میلیچ» به تمرین استقلال و پایان غیبت مرفاوی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان تیم فوتبال استقلال که صبح امروز تمرینات وزنه را در سالن شاهین انجام داده بودند، در تمرین نوبت عصر در زمین مجموعه انقلاب حاضر شدند.هرویهملیچ هافبک چپ پا و کُروات استقلال که به تازگی به ایران بازگشته در تمرین نوبت عصر حضور پیدا کرد و دقایقی با محمود فکری سرمربی تیم گفتگو کرد.صمد مرفاوی مربی استقلال بعد از دو جلسه غیبت، امروز به جمع اعضای کادر فنی پیوست تا تمرین آبی پوشان را زیر نظر داشته باشد.تمرین امروز استقلال یک میهمان ویژه داشت و آن هم امیرحسین صادقی مدافع پیشین ...

رضایتنامه مدافع استقلال برای تیم قلعه نویی صادر شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، میلاد زکی پور چند روز پیش و در جریان بازی دوستانه تیم استقلال مورد غضب محمود فکری سرمربی این تیم قرار گرفت و تصمیمش را برای جدایی از استقلال نهایی کرد. باتوجه به اینکه استقلال برای فصل بعد سه بازیکن در پُست دفاع چپ دارد، زکی پور خواهان جدایی از استقلال و پیوستن به تیم دیگری شد.در نهایترضایتنامهزکی پور امروز صادر شد و به گفته این بازیکن، وی تنها می تواند به تیم گل گهر سیرجان برود.هدایت تیم گل گهر بر عهده امیر قلعه نویی است که سابقه هدایت استقلال را در کارنامه دارد.

afc استقلال، پرسپولیس و شهرخودرو را جریمه کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا آرای خود را در ارتباط با رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره منتشر کرد.در میان آرای منتشر شده، نام سه باشگاه ایرانی پرسپولیس، استقلال و شهرخودرو هم دیده می شود و ظاهراً فقط سپاهان از ایران جریمه نشده است.باشگاه پرسپولیس به خاطر آنچه که ارائه دیر هنگام لیست بازیکنان در بازی با التعاون عربستان عنوان شده، از سوی AFC مبلغ ۱,۲۵۰ دلار جریمه شد. البته ۶۲۵ دلار جریمه تعلیقی است که در صورت تکرار این اتفاق در دو سال آینده عملیاتی می ...

واکنش هافبک پرسپولیس به خبر مذاکره‌اش با باشگاه استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، در روزهای اخیر خبرهایی از مذاکره سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با باشگاه استقلال منتشر شده است.نعمتی امروز با انتشار پیامی بدون نام بردن از باشگاه استقلال، تاکید کرد تصمیمی نمی گیرد که هواداران پرسپولیس ناراحت شوند. وی همچنین اعلام کرد که هنوز تکلیفش با باشگاه پرسپولیس مشخص نشده است.نعمتی در اینستاگرام خود نوشت: «هیچ وقت تصمیمی نمی گیرم که باعث ناراحتی شما هواداران دوست داشتنی بشه. پرسپولیس به من همه چیز داد. پرسپولیس برای من یعنی عشق، بزرگی و … در سال گذشته به دلیل...

قرارداد مرفاوی به زودی امضا می‌شود/ جدایی دین محمدی مالی بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

در حالی که سیروس دین محمدی به خاطر مسائل مالی از کادر فنی استقلال جدا شده است، قرارداد صمد مرفاوی با این باشگاه به زودی امضا می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر در صفحه ی 231

اخبار گوناگون

× ×