روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آتیلا حجازی: سرپرستی استقلال؟ تماسی با من گرفته نشده است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آتیلا حجازی: سرپرستی استقلال؟ تماسی با من گرفته نشده است

آتیلا حجازی می گوید مشکلی برای نشستن روی نیمکت استقلال ندارد و فقط از باشگاه 

طرفداری | آتیلا حجازی خبر سرپرستی اش در استقلال را تکذیب کرده است.آتیلا حجازی درباره حل مشکلش برای حضور در تیم فوتبال استقلال به تسنیم گفت:از روز اول مشکلی نداشتم. مسئله من در حال حاضر باشگاه استقلال است. باشگاه باید من را بخواهد که تا الان صحبتی نشده است. مرتب با فرشید سمیعی سرپرست باشگاه در تماس هستم ولی مدتی درگیر کارهایم بودم و روز گذشته کارهایم انجام شد. باز هم می گویم بودن یا نبودنم در استقلال بستگی به تصمیم باشگاه دارد.وی در مورد وضعیت نامطلوب استقلال در نقل وانتقالات تصریح کرد:با جواد نکونام مفصل صحبت کردم، شرایط طوری نیست که مدنظر و دلخواه باشد. الان در تیم مسئولیتی ندارم و به عنوان هوادار صحبت می کنم، هواداری که نگران استقلال است. همه تماس می گیرند که چرا باشگاه بازیکن نمی گیرد یا سراغ بازیکن بهتری نمی رود. هواداران با واگذاری باشگاه به هلدینگ امیدوار بودند که تیم بسیار قوی بسته شود. حضور در لیگ نخبگان آسیا با این شرایط سخت است. اگر قرار باشد با همان تیم سال گذشته ادامه دهیم نمی توانیم با رقبا در لیگ نخبگان رقابت کنیم، مگر اینکه بازیکن خوب خارجی بگیریم. باید نقاط ضعف سال گذشته را پوشش بدهیم تا آماده رقابت در سه جام لیگ برتر، حذفی و آسیا شویم.حجازی در پاسخ به این سؤال که چرا نکونام درباره شرایط این تیم صحبتی انجام نمی دهد، گفت:دلیلش را نمی دانم و باید از خودش بپرسید. چیزی که از روند یارگیری می بینیم مثبت نیست، مگر اینکه در این چند روز تغییراتی صورت بگیرد. نماینده هلدینگ خلیج فارس صحبت هایی از قبل انجام داده و گفته بود درصدد بستن تیم خوبی هستند اما هر چقدر زمان بگذرد، کار سخت می شود. هواداران انتظاراتی دارند که به حق است، باید بازیکنان خوبی جذب کنیم. باز هم تأکید می کنم مسئولیتی در استقلال ندارم و طبق ارتباطی که با اعضای تیم دارم، صحبت می کنم. پیغام های زیادی داده می شود، تماس می گیرند و هر جا می رویم نگران استقلال هستند.بازیکن پیشین استقلال ادامه داد:طبق صحبتی که با نکونام داشتم بازیکن تاپی که آزاد باشد در نقل وانتقالات نداریم. هواداران باید بدانند بازیکنان خوب تحت قرارداد باشگاه های شان هستند. از طرفی، رقم قراردادها بالاست، به عنوان مثال به بازیکنی 30 میلیارد تومان پیشنهاد داده می شود اما با باشگاه دیگری با رقم 50 میلیارد قرارداد می بندد. با این حال، باز هم می توان بازیکن خوب خرید. نکونام و کادرفنی اش تلاش هایی کرده اند ولی جذب بازیکن خیلی سخت است. از آقایان علی عسگری و احمد شهریاری می خواهیم به داد استقلال برسند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آتیلا حجازی: سرپرستی استقلال؟ تماسی با من گرفته نشده است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×