روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر در صفحه ی 190

مصدومیت مهاجم استقلال جدی است/ احتمال غیبت چندهفته‌ای مطهری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، استقلالی ها در حالی شب گذشته در دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال مقابل فولاد در اهواز شکست خوردند که در این بازی تلفات زیادی را هم دادند. به جز علی کریمی و عارف غلامی دو بازیکن آبی پوش که با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد، مهاجم این تیم نیز دچار آسیب دیدگی شد تا به این واسطه در نیمه دوم زمین را ترک کند. ارسلان مطهری مهاجم گل زن تیم استقلال با مصدومیت از میدان خارج شد و اگرچه MRI که انجام می دهد، شدت مصدومیت وی را تعیین می کند اما شواهد حاکی است که این مصدومیت جدی است...

استقلال امروز ریکاوری می کند؛ فردا استراحت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال شب گذشته و پس از بازی با فولاد با پروازی چارتر به تهران بازگشت و با تصمیم کادر فنی بعد از ظهر امروز تمرینی سبک به جهت ریکاوری انجام خواهد داد. آبی پوشان فردا را استراحت کرده و تمریناتشان را از روز شنبه پیگیری می کنند. تیم فوتبال استقلال شب گذشته و در دیداری معوقه مربوط به هفته هفدهم لیگ برتر، در اهواز مقابل فولاد بازی داشت که با نتیجه دو بر یک مغلوب شد.

شک‌هایمان به یقین تبدیل می‌شود/ زورمان به حاشیه‌ها نرسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: در بازی با فولاد اتفاقات غیر فنی افتاد که ما به لحاظ فنی زورمان نرسید و متأسفانه حاشیه های این بازی منجر به شکست استقلال شد.

بازتاب شکست استقلال مقابل فولاد در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به ازسرگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال در ایران، باخت تیم استقلال مقابل فولاد خوزستان را بازتاب داده است.

جواد نکونام از حضور در نشست خبری خودداری کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در دیدار عقب افتاده هفته هفدهم نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شامگاه چهارشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد برابر شاگردان جواد نکونام 2 بر یک شکست خورد که طی این بازی دو بازیکن آبی پوشان اخراج شد و فرهاد مجیدی هم از روی نیمکت اخراج شد. در پایان این دیدار جواد نکونام از حضور در نشست خبری خودداری کرد. مربی تیم فوتبال استقلال هم در نشست خبری شرکت نکرد.

استقلالی‌ها از حضور در نشست خبری خودداری کردند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار معوقه تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۱ امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید. علی کریمی، عارف غلامی و فرهاد مجیدی از استقلال در این دیدار با دریافت کارت قرمز داور از زمین و روی نیمکت اخراج شدند.به علت اخراج فرهاد مجیدی، می بایست یکی از دستیاران وی در نشست خبری پایان بازی با فولاد شرکت می کرد ولی هیچ از اعضای کادر فنی استقلال در نشست خبری شرکت ...

مربی تیم فوتبال استقلال حاضر به حضور در نشست خبری نشد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در دیدار عقب افتاده هفته هفدهم نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شامگاه چهارشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد برابر شاگردان جواد نکونام 2 بر یک شکست خورد که طی این بازی دو بازیکن آبی پوشان اخراج شد و فرهاد مجیدی هم از روی نیمکت اخراج شد. در پایان این دیدار مجید نامجومطلق هم حاضر به حضور در نشست خبری نشد. فرهاد مجیدی هم به دلیل اخراج از روی نیمکت حق حضور در نشست خبری را نداشت.

فوتبال کرونایی با طعم کارت قرمز / تماشاگران نبودندولی صدایشان بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اهواز - اولین بازی فوتبال لیگ برتر بعد از تعطیلات کرونایی جنجالی از آب درآمد ولی در نهایت فولاد خوزستان با پیروزی استقلال تهران را بدرقه کرد.

شروع لیگ جنجالی شد/۳ امتیاز برای فولاد ۳ اخراجی برای استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال که با پیروزی برابر فولاد می توانست خود را همچنان به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی نگه دارد، با شکست برابر این تیم این شانس را تا حدود زیادی از دست داد.

تساوی فولاد و استقلال در نیمه اول/ مجیدی و کریمی اخراج شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نیمه اول دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران با تساوی به پایان رسید. در این نیمه بازیکن میانی و سرمربی آبی پوشان از زمین اخراج شدند.

ترکیب تیم فولاد خوزستان برابر استقلال تهران اعلام شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران ساعت ۲۱ امشب در دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه شهدی فولاد اهواز، میهمان تیم فولاد خوزستان است.فولاد خوزستان قرار است با ترکیب: شهاب گردان، موسی کولیبالی، عارف آغاسی، وحید حیدریه، سعادت حردانی، محمد قاسمی نژاد، محمد آبشک، فرشاد احمدزاده، حسن بیت سعید و لوسیانو پری را در برابر حریف صف آرایی کند.همچنین استقلال تهران نیز با ترکیب: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، علی کریمی، مسعود ریگی، وریا غفوری، هرویهمیلیچ، آرش رضاوند،...

ترکیب تیم فوتبال استقلال برابر فولاد مشخص شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال استقلال تهران ساعت ۲۱ امشب در دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه شهدی فولاد اهواز، میهمان تیم فولاد خوزستان است.براین اساس ترکیب تیم فوتبال استقلال در مصاف با فولاد خوزستان به شرح زیر اعلام شد:سید حسین حسینی، روزبه چشمی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، علی کریمی، مسعود ریگی، وریا غفوری، هرویهمیلیچ، آرش رضاوند، ارسلان مطهری و مهدی قایدیهمچنین روی نیمکت استقلال حسین پورحمیدی، شاهین طاهرخانی، عظیم گوگ، محمد دانشگر، سینا خادمپور، امیرحسین کارگر، فرشید باقری، زکریا...

اطلاعیه باشگاه فولاد در آستانه بازی با استقلال تهران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه فولادخوزستان، در اطلاعیه مربوط به میزبانی این تیم در بازی امشب چهارشنبه مقابل استقلال تهران آمده است:پس از سکوت چهارماهه، امروز در ورزشگاه شهدای فولاد سوت آغاز دوباره رقابت های لیگ برتر نوزدهم به صدا در خواهد آمد و ما مفتخریم که نخستین دیدار لیگ برتر را پس از شیوع ویروس کرونا و با شرایطی جدید میزبان هستیم.تمام تلاش مجموعه فولاد خوزستان طی این مدت بر این امر معطوف بود که همراه با آماده سازی تیم، ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان را نیز جهت برگزاری ایمن مساب...

ادعای مدیرعامل سابق استقلال غیر مسئولانه است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، فریبرز محمودزاده در گفتگو با سایت سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: امیر حسین فتحی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال روز گذشته مدعی شد «قرارداد برخی از اعضای باشگاه استقلال از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران لو رفته است». ایشان همچنین ادعا می کنند زمانی که دیگر مدیرعامل نبودند و عضو هیات مدیره بوده متوجه این مساله شده است. سوال مهم اینجاست که جناب فتحی مدیرعامل سابق باشگاه چرا در همان زمان که مسئولیت در باشگاه استقلال داشتند این مساله را بیان نکردند و اکنون بعد از گذشت چندین ماه یکباره ی...

برنامه استقلالی‌ها برای دیاباته و تمرینات اختصاصی در تهران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، شیخ دیاباته مهاجم استقلال که به دلیل شرایط کرونایی با تاخیر به تهران رسید و چند روز بعد از آغاز تمرینات گروهی آبی پوشان کارش را آغاز کرد، هنوز از نظر بدنی به شرایط ایده آل نرسیده و به همین دلیل همسفر آبی پوشان در اهواز نشد تا یکی از غایبان دیدار مقابل فولاد باشد.استقلالی ها برای دیاباته در تهران برنامه تمرینی دارند تا در مدت زمان حضورشان در اهواز، وی با شرکت در این برنامه تمرینی زمان رسیدن به آمادگی مطلوب را کوتاه تر نماید.آبی پوشان امشب با فولاد و بعد از آن با سایپا در تهر...

برای یک میزبانی خوب از استقلال و حفظ ۳ امتیاز در اهواز آماده‌ایم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیر تیم فوتبال فولاد گفت: در اهواز شرایط خوبی برای پذیرایی از استقلال فراهم شده و ما آماده ارائه نمایشی مطلوب مقابل میهمان خود هستیم.

نتایج اولین بازی استقلال خیلی مهم است/فولاد حریف قابل احترامی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت آبی ها گفت: اولین بازی استقلال در شروع دوباره لیگ بسیار مهم است و یک پیروزی با ارزش خارج از خانه می تواند بازگشت خوبی باشد.

نمی‌شد بیشتر از این فوتبال را تعطیل کرد/ برد برای استقلال مهم است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت آبی پوشان گفت: از آنجایی که استقلالی ها می خواهند رقابت بر سر قهرمانی را تا هفته های پایانی گرم نگه دارند، پیروزی برابر فولاد برای آنها بسیار مهم است.

چشم استقلال به دنبال رده دوم، چشم فولاد به دنبال جایگاه استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

در تنها دیدار باقی مانده مربوط به هفته هفدهم لیگ برتر استقلال و فولاد امروز به مصاف هم می روند تا با این بازی معوقه چرخ فوتبال در کشور به حرکت در آید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مهر در صفحه ی 190

اخبار گوناگون

× ×